Atrakcje Kaszub – Loty widokowe

Loty widokowe po kaszubskim niebie

Podaruj sobie lub swoim bliskim wyjątkowe wspomnienie Kaszub z lotu ptaka

Lot widokowy – idealny pomysł na prezent

Przynajmniej raz w życiu każdy człowiek śni o lataniu, pragnie poczuć się wolny jak ptak. Mało kto sobie zdaje sprawę jak wiele osób spośród ich bliskich, przyjaciół i znajomych pragnie odbyć swój pierwszy lot, a później wzbijać się ponownie.

Dla wielu osób idealnym prezentem może okazać się lot widokowy z doświadczonym pilotem. Dreszczyk emocji towarzyszący manewrom niewielkiego samolotu i piękne widoki to połączenie, które trudno jest zapomnieć. To połączenie, którego wspomnienie wywołuje niepohamowany uśmiech na twarzy. Film nagrany w trakcie takiego lotu pozwoli obdarowanemu podzielić się swoimi wrażeniami, jak również będzie służył jako trwała pamiątka z dedykacją do tak nietuzinkowego prezentu.

Wyjątkowy pomysł
na prezent

Niezapomniana
atrakcja turystyczna

Sposób na poznanie
kaszubskiego regionu

Nasza oferta

Nasi doświadczeni piloci zabiorą Państwa w podniebną podróż, spriawiając, że lot stanie się niezapomnianym przeżyciem i wyjątkową okazją na zapoznanie się z pięknem malowniczych Kaszub. 

Lot motoszybowcem Phoenix

300 – 650 PLN

Promocja!

Z okazji otwarcia sklepu wszystkie vouchery zakupione do końca lutego 2020 będą miały ważność do końca czerwca 2021 czyli o 5 do 6 miesięcy dłużej!

Ilość voucherów w promocji jest ograniczona do 100 szt.

Odbiór nowiutkiego motoszybowca Phoenix z fabryki przewidujemy na koniec wiosny, a rozpoczęcie realizacji voucherów planujemy po zakończeniu wszelkich niezbędnych testów, czyli na początku lipca.  Jednak już teraz rusza przedsprzedaż voucherów na loty Phoenixem. W przypadku nieplanowanych opóźnień ważność wcześniej zakupionych voucherów zostanie odpowiednio wydłużona. 

Scroll to Top